6 powodów dla których warto mieć tablicę kredową w domu

Jeszcze niedawno, tablice po których można było pisać kredą, kojarzyły się z nauką dzieci w szkole.  Dzisiaj mają one zastosowanie w gastronomi, hotelarstwie i usługach jako potykacze kredowe i w domu jako oryginalny i praktyczny element dekoracyjny. Dlaczego warto mieć tablicę kredową w domu?
 

Powód pierwszy: Na tablicy kredowej możesz zrobić listę zakupów.


Każdy z nas przećwiczył wiele razy sytuację, kiedy w momencie kiedy coś nam się kończy obiecujemy sobie pamiętać i kupić to przy okazji. Niestety najczęściej nie pamiętamy o tym i dopiero kiedy jest nam to potrzebne przypominamy sobie. Często taka sytuacja komplikuje nam plany i denerwujemy się. Kiedy mamy w domu tablicę kredową możemy na bieżąco robić listę zakupów i o niczym nie zapomnimy. Dodatkowo lista ta opatrzy nam się na co dzień na tyle, że zapamiętamy ją i zakupy zrobimy „z głowy”.
 

Powód drugi: Na tablicy kredowej możesz zapisać rzeczy do zrobienia i sprawy do załatwienia


Każdego dnia pojawiają się nowe terminy które musimy zapamiętać. Najczęściej zapisujemy je w różnych miejscach. Ostatecznie zdarza się, że część z nich nam umyka. Bo samoprzylepne karteczki z lodówki spadają lub giną w gąszczu innych karteczek, terminarz  trzeba regularnie szukać, uzupełniać i ostatecznie w porę otwierać. Tablica kredowa jest zawsze na miejscu i widoczna przez cały czas.
Zapisane zadania nie wypadną nam ani z głowy ani z innego miejsca!
 

Powód trzeci: Na tablicy kredowej możesz zostawić wiadomość


Zabiegani domownicy często mijają się w natłoku obowiązków. Czasami wysłanie smsa nie jest skutecznym sposobem na przekazanie wiadomości. W wirze wielu spraw zanim wrócimy do domu zapominamy o smsie. Jeśli jednak wchodząc do domu przeczytamy na tablicy kredowej KUP MLEKO DLA KOTA to i nadawca wiadomości i kot nie będzie zawiedziony. A o ile milej się zrobi, kiedy ktoś zostawi nam wiadomość ZAPRASZAM CIĘ DZISIAJ DO KINA :-)
 

Powód czwarty: Tablica kredowa może być oryginalną ozdobą w mieszkaniu


Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na dekorację w swoim mieszkaniu to kup tablicę kredową i sam narysuj swój obraz. Bycie artystą z kredą w ręku jest dość bezpieczne, ponieważ nieudaną linię łatwo zetrzeć wilgotną ściereczką. Wystarczy odrobina wyobraźni by zaskoczyć domowników i gości. A kiedy znów przyjdzie nam ochota na zmiany to po starciu tablicy możemy tworzyć od nowa.


Powód piąty:  Dzieci uwielbiają tablice kredowe


Tablice kredowe zostały wymyślone dla dzieci do nauki. Kiedyś można było je spotkać tylko w szkole. Dzisiaj jest wielu producentów tablic kredowych dla dzieci. Jeżeli jednak Wasze dzieci mają duże potrzeby, a dodatkowo uwielbiają pisać po ścianach to wisząca tablica kredowa jest Wam bardzo potrzebna.


Powód szósty: Z tablicą kredową możesz dobrze się bawić i inspirować całą rodzinę


Tablica kredowa wprowadza do domu dobry nastrój. Odręcznie napisy czy rysunki niosą pozytywny ładunek emocji, jak listy które przynosił nam do domu listonosz. Zostawianie informacji na tablicy kredowej jest wciągające i inspirujące. Można dzięki niej rozmawiać równolegle w zupełnie innym wymiarze. Mając tablicę kredową możemy żartować, flirtować i w ciekawy sposób wychowywać dzieci. Dla wygody używania do tablic polecamy zamiast kredy – markery kredowe. Mają one regularną linię pisania, nie pylą, mają żywe kolory i pozwalają na efektowne modelowanie linii pisania.

Warning: Illegal string offset 'ad#stat_data' in /usr/home/setmax/domains/stylbudowa.pl/public_html/themes/portal/templates/footer.php on line 57 Fatal error: [] operator not supported for strings in /usr/home/setmax/domains/stylbudowa.pl/public_html/themes/portal/templates/footer.php on line 66