Ogródki piwne i pogoda barowa - czyli o stylowej reklamie piwa

Piwo to najczęściej spożywany napój alkoholowy. Smakuje ono dobrze w upały ale jest również symbolem tzw. "pogody barowej".  Nie bez kozery również letnie ogródki  przed lokalami nazywa sie potocznie ogródkami piwnymi. Swoich fanów mają zarówno popularne marki dużych browarów jak i piwa regionalne.
 

Jak sprzedać piwo?

 
Biorąc pod uwagę jak duża jest konkurencja, nie łatwo jest "z ulicy" przekonać przechodniów do tego by wybrali nasz właśnie lokal. Chyba, że przez lokalem postawimy duże ... bardzo duże, złociste piwo z dużą pianką. Jak to zrobić? Nowością na rynku są drewniane potykacze kredowe WALBA w kształcie szklanki piwa.

Każdy amator złocistego trunku z pewnością zwróci uwagę na taką reklamę, zwłaszcza jeśli dodatkowo zaskoczymy go lub rozbawimy ciekawym tekstem na tablicy kredowej. Potykacz taki od razu staje się bohaterem portali społecznościowych, a nasz lokal ma darmową promocję w internecie.

Ciekawą propozycją dla pubów, barów i restauracji sewujących piwo są również tabliczki kredowe w kształcie kufla piwa. Można je ustawić na stolkiu czy barze. Je również można kupić w sklepie internetowym WALBA.eu