Lastryko znów na salonach. Powrót trendu wnętrzarskiego sprzed lat

Moda lubi się powtarzać, wracają do łask projekty z lat młodości naszych rodziców i dziadków. Podobnie jest z trendami w aranżacji wnętrz. Projektanci chętnie inspirują się pomysłami wnętrzarskimi sprzed lat, dodając im nieco nowoczesności. Jednym z najnowszych trendów jest, uwielbiane w latach 80-tych lastryko. Dziś, po latach, wraca na salony, w nieco nowszej odsłonie. TechniStone® wychodzi naprzeciw obecnym trendom, poszerzając kolekcję Rustic kolorami inspirowanymi naszym polskim lastryko.
 

Czym jest Lastryko?

Lastryko sprzed lat to połączenie szarego cementu z drobinkami kamienia. Tego typu materiał był obecny w większości wnętrz i budynków w latach 80-tych i 90-tych. Był to najczęściej wykorzystywany materiał na schody, posadzki i parapety. Dziś, w nieco unowocześnionej wersji różnych wariantach kolorystycznych, wybierany jest jako element kuchni, łazienki, schodów czy ścian.

Co to jest lastryko? 

Taurus Terazzo Grey – szarość w nowej odsłonie

Wychodząc naprzeciw obecnej modzie, na początku roku 2019 marka TechniStone® poszerzyła swoją ofertę o kolor Taurus Terazzo Grey, który jest wyśmienitym połączeniem głębokiej szarości z drobinkami kamienia w odcieniach bieli, czerni i brązu.
 
Kolor ten został bardzo dobrze przyjęty przez projektantów wnętrz i amatorów nowoczesnych rozwiązań. Jest on niezwykle uniwersalny, dając możliwość zastosowania go w minimalistycznej łazience jako blat kuchenny, czy element obicia ściany.
 
Lastryko do łazienki


Wariacje lastyko

Nowa propozycja konglomeratu kwarcytowego TechniStone® odnosząca się do trendu lastryko jest dostępna w kilku odcieniach. Oprócz Taurus Terazzo Grey, dostępny jest także propozycja w nieco jaśniejszym odcieniu. Taurus Terazzo White to konglomerat kwarcytowy w odcieniu bieli z czarnymi drobinkami. Dla nieco ciemniejszych wnętrz TechniStone® proponuje kolor Taurus Terazzo Dark w odcieniu czerni z szarymi elementami zmielonego kamienia.

 

Warning: Illegal string offset 'ad#stat_data' in /usr/home/setmax/domains/stylbudowa.pl/public_html/themes/portal/templates/footer.php on line 57 Fatal error: [] operator not supported for strings in /usr/home/setmax/domains/stylbudowa.pl/public_html/themes/portal/templates/footer.php on line 66