ZAMIESZCZENIE BANERU REKLAMOWEGO

 Dlaczego warto relamować się obazem?

Ludzie o wiele łatwiej i szybciej zapamiętują widziane obrazy niż przeczytane słowa. Obraz jest ulubionym skrótem naszej epoki i podstawą komunikacji.

 

Pamiętaj, że jeden obraz wyraża więcej niż 1000 słów.Co zyskasz zamieszczjąc w StylBudowa.pl swój baner reklamowy?

Jeśli zamieścisz w Internecie ciekawy baner reklamowy to przyciągniesz uwagę odbiorców i skłonisz ich do kliknięcia. W tym momencie otworzy się Twoja strona internetowa na której prezentujesz wszystkie informacje o oferowanych produktach i usługach.

Pamiętaj też, że każde nowe kliknięcie w podlinkowany baner reklamowy organicznie pozycjonuje Twoją stronę, więc będzie ona coraz lepiej widoczna i łatwiej odszukiwana w Internecie.
 

Cennik


 

Dodanie baneru reklamowego na stronie głównej (baner poziomy) - 75 zł (brutto)

 

Cena obejmuje zamieszczenie baneru reklamowego o wymiarach 1140 px × 514 px na stronie głównej serwisu. Baner będzie podlinkowany wskazanym przez Zamawiającego linkiem pozycjonującym (dofollow). Kliknięcie w baner powoduje automatyczne przejście do strony, która przedstawia szczegóły reklamowanego produktu, usługi lub firmy. Baner stanowić będzie obraz pod słowa kluczowe do Google grafika. Baner emitowany będzie przez 2 tygodnie.

Jednocześnie na stronie głównej publikowane może być 5 banerów reklamowych pod każdą z kategorii (budowa, remont, wyposażenie wnętrz, ogród, styl).
 

schemat umieszczenia poziomego baneru reklamowego dla katerorii BUDOWA


Dodanie baneru reklamowego na podstronie wybranej kategorii (baner pionowy) - 35 zł (brutto)


Cena obejmuje zamieszczenie baneru reklamowego o wymiarach  263 px × do max 500 px  jednej z podstron kategorii głównych serwisu (budowa, remont, wyposażenie wnętrz, ogród, styl). Baner będzie podlinkowany wskazanym przez Zamawiającego linkiem pozycjonującym (dofollow). Kliknięcie w baner powoduje automatyczne przejście do strony, która przedstawia szczegóły reklamowanego produktu, usługi lub firmy. Baner stanowić będzie obraz pod słowa kluczowe do Google grafika. Baner emitowany będzie przez 2 tygodnie.
 

schemat umieszczenia pionowego baneru reklamowego

 

Kompleksowe przygotowanie graficzne baneru reklamowego - 150 zł (brutto)

 

 

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami


REDAKCJA
portalu StylBudowa.pl
biuro@stylbudowa.pl
+48 696 428 088 lub +48 511 401 833
  (biuro czynne: pn. - pt. 8:00 - 16:00)