DODANIE ARTYKUŁU

publikacja artykułu sponsorowanego

 
Dlaczego warto pisać teksty o swoich produktach i usługach?

Zamieszczenie artykułu w portalu branżowym to obecnie najlepsza forma zaprezentowania swojego towaru lub usługi. Kiedy Twoja Firma występuje w roli eksperta i udziela praktycznych informacji i porad, budzi zainteresowanie i sympatię potencjalnego klienta.
 


Pamiętaj, że ludzie nie lubią kiedy im się sprzedaje, ale uwielbiają kupować!A kupują oczy. Dlatego pamiętać trzeba, aby klientowi pokazać jak najefektowniejsze zdjęcie tego co chcemy mu zaprezentować. A jeśli trzeba, to nawet kilka zdjęć. To zdjęcia przykuwają uwagę i one wpływają na nasze decyzje i wybory. Nawet najlepiej napisany artykuł nie da tylu odpowiedzi na wszystkie pytania klienta, co dobrze zrobione zdjęcie.  
 

Nie zapominaj też, że wielu klientów szuka tego co Ty masz poprzez Gooole grafika!
 

Najlepiej jest jeśli w artykule zamieszczone zostaną linki prowadzące bezpośrednio na Twoją stronę internetową. Dzięki temu zainteresowany czytelnik (a być może Twój przyszły klient) szybciej dotrze do Ciebie.
 

Jeśli w artykule znajdują się linki do Twojej strony to znacząco rośnie jej pozycja w wyszukiwarce Google i wielu innych klientów szybciej Cię znajdzie. Artykuły sponsorowane najskuteczniej pozycjonują strony internetowe.

 

W rezultacie Twoja Firma rozwija się, a koszt zamieszczenia artykułu sponsorowanego w portalu branżowym staje się kroplą w morzu Twoich zysków.

 


Cennik


 

Dodanie artykułu do 5000 znaków - 100 zł (brutto)

 

Cena obejmuje emisję jednego artykułu z trzema zdjęciami pod słowa kluczowe do Google grafika i jednym linkiem pozycjonującym (dofollow). Artykuł emitowany jest przez dwa tygodnie na stronie głównej w jednej kategorii głównych (budowa, remont, wyposażenie wnętrz, ogród, styl). Po dwóch tygodniach artykuł przeniesiony zostaje na podstronę danej kategorii schodząc w miarę upływu czasu w dół archiwum. Artykuły nie są usuwane z archiwum.

 

Usługi dodatkowe:

 

Dodanie jednego dodatkowego linku pod słowa kluczowe - 20 zł (brutto)
 

Dodanie jednego dodatkowego zdjęcia pod słowa kluczowe do Google grafika - 20 zł (brutto)
 

Napisanie artykułu sponsorowanego do 5000 znaków z wskazanymi przez zamawiającego słowami kluczowymi - 150 zł
 


 

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami


REDAKCJA
portalu StylBudowa.pl
biuro@stylbudowa.pl
+48 696 428 088 lub +48 511 401 833
  (biuro czynne: pn. - pt. 8:00 - 16:00)